  • XTCLH12M800THJA0P0
XTCLH12M800THJA0P0
advertisement
Manufacturer No:
XTCLH12M800THJA0P0
Manufacturer:
Murata Electronics
HK JDW NO:
535-XTCLH12M800THJA0P0
Package:
8-SMD, No Lead
Description:
XTAL OSC TCXO 12.8000MHZ SNWV
Purchasing and Inquiry
See Relate Datesheet
Step5Bar-code shipping tag
XTCLH12M800THJA0P0
  • Type
    Parameter
    Select All
  • Factory Lead Time
    10 Weeks
  • Mounting Type
    Surface Mount
  • Package / Case
    8-SMD, No Lead
  • Surface Mount
    YES
  • Operating Temperature
    -40°C~85°C
  • Packaging
    Tape & Reel (TR)
  • Series
    XNCLH
  • Size / Dimension
    0.197Lx0.126W 5.00mmx3.20mm
  • Part Status
    Active
  • Moisture Sensitivity Level (MSL)
    1 (Unlimited)
  • Type
    TCXO
  • Additional Feature
    TR, PLASTIC, 10 INCH
  • Voltage - Supply
    3V
  • Supply Voltage
    3V
  • Frequency
    12.8MHz
  • Frequency Stability
    ±200ppb
  • Output
    Clipped Sine Wave
  • Base Resonator
    Crystal
  • Current - Supply (Max)
    2mA
  • Physical Dimension
    5.0mm x 3.2mm x 1.5mm
  • Operating Frequency
    12.8MHz
  • Height Seated (Max)
    0.059 1.50mm