  • XVDGGHNANF-28.000000
XVDGGHNANF-28.000000
advertisement
Manufacturer No:
XVDGGHNANF-28.000000
Manufacturer:
Taitien
HK JDW NO:
776-XVDGGHNANF-28.000000
Package:
4-SMD, No Lead
Description:
CRYSTAL 28MHZ 12PF SMD
Purchasing and Inquiry
See Relate Datesheet
Step5Bar-code shipping tag
XVDGGHNANF-28.000000
  • Type
    Parameter
    Select All
  • Factory Lead Time
    7 Weeks
  • Mount
    Surface Mount
  • Mounting Type
    Surface Mount
  • Package / Case
    4-SMD, No Lead
  • Operating Temperature
    -40°C~125°C
  • Packaging
    Strip
  • Series
    XV
  • Size / Dimension
    0.197Lx0.126W 5.00mmx3.20mm
  • Part Status
    Active
  • Moisture Sensitivity Level (MSL)
    1 (Unlimited)
  • Type
    MHz Crystal
  • Frequency
    28MHz
  • Frequency Stability
    ±50ppm
  • ESR (Equivalent Series Resistance)
    45Ohm
  • Load Capacitance
    12pF
  • Operating Mode
    Fundamental
  • Height
    990.6μm
  • Height Seated (Max)
    0.039 1.00mm