  • XXGGGINANF-25.000000
XXGGGINANF-25.000000
advertisement
Manufacturer No:
XXGGGINANF-25.000000
Manufacturer:
Taitien
HK JDW NO:
776-XXGGGINANF-25.000000
Package:
4-SMD, No Lead
Description:
Quantity:
In Stock : 3402
Purchasing and Inquiry
See Relate Datesheet
Step5Bar-code shipping tag
XXGGGINANF-25.000000
  • Type
    Parameter
    Select All
  • Factory Lead Time
    8 Weeks
  • Mount
    Surface Mount
  • Mounting Type
    Surface Mount
  • Package / Case
    4-SMD, No Lead
  • Operating Temperature
    -10°C~60°C
  • Packaging
    Cut Tape (CT)
  • Series
    XX
  • Size / Dimension
    0.126Lx0.098W 3.20mmx2.50mm
  • Part Status
    Active
  • Moisture Sensitivity Level (MSL)
    1 (Unlimited)
  • Type
    MHz Crystal
  • Frequency
    25MHz
  • Frequency Stability
    ±50ppm
  • ESR (Equivalent Series Resistance)
    60Ohm
  • Load Capacitance
    18pF
  • Operating Mode
    Fundamental
  • Height
    889μm
  • Height Seated (Max)
    0.035 0.90mm