  • XXS30B2AM12
XXS30B2AM12
advertisement
Manufacturer No:
XXS30B2AM12
HK JDW NO:
16111-XXS30B2AM12
Package:
Cylinder, Threaded - M30
Step5Bar-code shipping tag
XXS30B2AM12
  • Package / Case
    Cylinder, Threaded - M30
  • Material - Body
    Nickel-Plated Brass
  • Operating Temperature
    -25°C ~ 70°C
  • Series
  • Voltage - Supply
    12V ~ 24V
  • Output Type
    Analog Current
  • Sensing Distance
    0.079" (2mm)