  • XZCBELNANF-24.000000
XZCBELNANF-24.000000
advertisement
Manufacturer No:
XZCBELNANF-24.000000
Manufacturer:
Taitien
HK JDW NO:
776-XZCBELNANF-24.000000
Package:
4-SMD, No Lead
Purchasing and Inquiry
See Relate Datesheet
Step5Bar-code shipping tag
XZCBELNANF-24.000000
  • Type
    Parameter
    Select All
  • Factory Lead Time
    12 Weeks
  • Mount
    Surface Mount
  • Mounting Type
    Surface Mount
  • Package / Case
    4-SMD, No Lead
  • Operating Temperature
    -40°C~85°C
  • Packaging
    Tape & Reel (TR)
  • Series
    XZ
  • Size / Dimension
    0.081Lx0.065W 2.05mmx1.65mm
  • Part Status
    Active
  • Moisture Sensitivity Level (MSL)
    1 (Unlimited)
  • Type
    MHz Crystal
  • Frequency
    24MHz
  • Frequency Stability
    ±30ppm
  • ESR (Equivalent Series Resistance)
    100Ohm
  • Load Capacitance
    10pF
  • Operating Mode
    Fundamental
  • Frequency Tolerance
    ±10ppm
  • Height
    558.8μm
  • Height Seated (Max)
    0.022 0.55mm