  • Y1685V0064TT9W
Y1685V0064TT9W
advertisement
Manufacturer No:
Y1685V0064TT9W
HK JDW NO:
890-Y1685V0064TT9W
Package:
1505 (3812 Metric)
Datasheet:
Description:
Quantity:
In Stock : 5609
Step5Bar-code shipping tag
Y1685V0064TT9W
  • Factory Lead Time
    10 Weeks
    3
  • Supplier Device Package
    1505
  • Operating Temperature
    -55°C~125°C
  • Packaging
    Tray
  • Size / Dimension
    0.150Lx0.050W 3.81mmx1.27mm
  • Tolerance
    ±0.01%
  • Temperature Coefficient
    ±0.2ppm/°C
  • Resistance
    1kOhm 10kOhm
  • Power Per Element
    50mW
  • Resistor-Ratio-Drift
    ±0.4ppm/°C
  • Resistor Matching Ratio
    ±0.01%
  • Height Seated (Max)
    0.025 0.64mm