  • YK1112633000G
YK1112633000G
advertisement
Manufacturer No:
YK1112633000G
HK JDW NO:
48-YK1112633000G
Description:
Bulk 1 Rows Chassis, Panel Barrier Block Solder Eyelets YK111 0.433 11.00mm 3 Wall (Tri) 26 Circuits Thermoplastic
Step5Bar-code shipping tag
YK1112633000G
  • Operating Temperature
    -40°C~115°C
  • Voltage - Rated
    300V
  • Current Rating (Amps)
    20A
  • Pitch
    0.433 11.00mm