  • YK4012423000G
YK4012423000G
advertisement
Manufacturer No:
YK4012423000G
HK JDW NO:
48-YK4012423000G
Description:
Bulk 1 Rows Through Hole, Right Angle Barrier Block PC Pin YK401 0.325 8.26mm 3 Wall (Tri) 24 Circuits Thermoplastic
Step5Bar-code shipping tag
YK4012423000G
  • Operating Temperature
    -40°C~115°C
    YK401
  • Feature
    Cover
  • Voltage - Rated
    300V
  • Current Rating (Amps)
    20A
  • Pitch
    0.325 8.26mm