  • YK4032413000G
YK4032413000G
advertisement
Manufacturer No:
YK4032413000G
HK JDW NO:
48-YK4032413000G
Description:
Bulk 1 Rows Chassis, Panel Barrier Block Solder Eyelets YK403 0.325 8.26mm 2 Wall (Dual) 24 Circuits Thermoplastic
Step5Bar-code shipping tag
YK4032413000G
  • Operating Temperature
    -40°C~115°C
  • Feature
    Cover, Flange
  • Voltage - Rated
    300V
  • Current Rating (Amps)
    20A
  • Pitch
    0.325 8.26mm