  • YK4210503000G
YK4210503000G
advertisement
Manufacturer No:
YK4210503000G
HK JDW NO:
48-YK4210503000G
Description:
Bulk 1 Rows Through Hole Barrier Block PC Pin YK421 0.325 8.26mm 2 Wall (Dual) 5 Circuits Thermoplastic
Step5Bar-code shipping tag
YK4210503000G
  • Mounting Type
    Through Hole
  • Operating Temperature
    -40°C~115°C
  • Series
    YK421
  • Voltage - Rated
    300V
  • Current Rating (Amps)
    20A
  • Pitch
    0.325 8.26mm