  • YK4451703000G
YK4451703000G
advertisement
Manufacturer No:
YK4451703000G
HK JDW NO:
48-YK4451703000G
Description:
Bulk 1 Rows Chassis, Panel, Right Angle Barrier Block Solder Tab YK445 0.374 9.50mm 3 Wall (Tri) 17 Circuits Thermoplastic
Step5Bar-code shipping tag
YK4451703000G
  • Mounting Type
    Chassis, Panel, Right Angle
  • Operating Temperature
    -40°C~115°C
  • Series
    YK445
  • Voltage - Rated
    300V
  • Current Rating (Amps)
    30A
  • Pitch
    0.374 9.50mm