  • YK44A1903000G
YK44A1903000G
advertisement
Manufacturer No:
YK44A1903000G
HK JDW NO:
48-YK44A1903000G
Description:
Bulk 1 Rows Through Hole Barrier Block PC Pin YK44A 0.374 9.50mm 3 Wall (Tri) 19 Circuits Thermoplastic
Step5Bar-code shipping tag
YK44A1903000G
  • Mounting Type
    Through Hole
  • Operating Temperature
    -40°C~115°C
  • Series
    YK44A
  • Voltage - Rated
    300V
  • Current Rating (Amps)
    25A
  • Pitch
    0.374 9.50mm