  • YK5011803000G
YK5011803000G
advertisement
Manufacturer No:
YK5011803000G
HK JDW NO:
48-YK5011803000G
Description:
Bulk 1 Rows Through Hole Barrier Block PC Pin YK501 0.374 9.50mm 2 Wall (Dual) 18 Circuits Thermoplastic
Step5Bar-code shipping tag
YK5011803000G
  • Operating Temperature
    -40°C~115°C
  • Voltage - Rated
    300V
  • Current Rating (Amps)
    20A
  • Pitch
    0.374 9.50mm