  • YK50A1423000G
YK50A1423000G
advertisement
Manufacturer No:
YK50A1423000G
HK JDW NO:
48-YK50A1423000G
Description:
Bulk 1 Rows Through Hole, Right Angle Barrier Block Solder Tab YK50A 0.374 9.50mm 2 Wall (Dual) 14 Circuits Thermoplastic
Step5Bar-code shipping tag
YK50A1423000G
  • Operating Temperature
    -40°C~115°C
    YK50A
  • Feature
    Cover
  • Voltage - Rated
    300V
  • Current Rating (Amps)
    30A
  • Pitch
    0.374 9.50mm