  • YK5142803000G
YK5142803000G
advertisement
Manufacturer No:
YK5142803000G
HK JDW NO:
48-YK5142803000G
Description:
Bulk 1 Rows Through Hole Barrier Block PC Pin YK514 0.374 9.50mm 2 Wall (Dual) 28 Circuits Thermoplastic
Step5Bar-code shipping tag
YK5142803000G
  • Mounting Type
    Through Hole
  • Operating Temperature
    -40°C~115°C
  • Series
    YK514
  • Voltage - Rated
    300V
  • Current Rating (Amps)
    30A
  • Pitch
    0.374 9.50mm