  • YK5162033000G
YK5162033000G
advertisement
Manufacturer No:
YK5162033000G
HK JDW NO:
48-YK5162033000G
Description:
Bulk 1 Rows Chassis, Panel Barrier Block Solder Turret YK516 0.374 9.50mm 2 Wall (Dual) 20 Circuits Thermoplastic
Step5Bar-code shipping tag
YK5162033000G
  • Mounting Type
    Chassis, Panel
  • Operating Temperature
    -40°C~115°C
  • Series
    YK516
  • Feature
    Flange
  • Voltage - Rated
    300V
  • Current Rating (Amps)
    25A
  • Pitch
    0.374 9.50mm