  • YK5521603000G
YK5521603000G
advertisement
Manufacturer No:
YK5521603000G
HK JDW NO:
48-YK5521603000G
Description:
Bulk 1 Rows Chassis, Panel Barrier Block Quick Connect (0.187) YK552 0.433 11.00mm 3 Wall (Tri) 16 Circuits Thermoplastic
Step5Bar-code shipping tag
YK5521603000G
  • Mounting Type
    Chassis, Panel
  • Operating Temperature
    -40°C~115°C
  • Series
    YK552
  • Voltage - Rated
    300V
  • Current Rating (Amps)
    30A
  • Pitch
    0.433 11.00mm