  • YK6122003000G
YK6122003000G
advertisement
Manufacturer No:
YK6122003000G
HK JDW NO:
48-YK6122003000G
Description:
Bulk 1 Rows Through Hole Barrier Block PC Pin YK612 0.394 10.00mm 2 Wall (Dual) 20 Circuits Thermoplastic
Step5Bar-code shipping tag
YK6122003000G
  • Mounting Type
    Through Hole
  • Operating Temperature
    -40°C~115°C
  • Series
    YK612
  • Voltage - Rated
    300V
  • Current Rating (Amps)
    25A
  • Pitch
    0.394 10.00mm