  • YLM1211-202T
YLM1211-202T
advertisement
Manufacturer No:
YLM1211-202T
HK JDW NO:
15962-YLM1211-202T
Description:
2000Ω@100MHz -40℃~+125℃ 14mΩ 125V 2 4A SMD,12x10.8x6.4mm Common Mode Filters ROHS