  • YLM1211-800T
YLM1211-800T
advertisement
Manufacturer No:
YLM1211-800T
HK JDW NO:
15962-YLM1211-800T
Description:
80Ω@100MHz -40℃~+125℃ 2mΩ 125V 2 10A SMD,12x10.8x6.4mm Common Mode Filters ROHS