  • YLM9070-272T
YLM9070-272T
advertisement
Manufacturer No:
YLM9070-272T
HK JDW NO:
15962-YLM9070-272T
Description:
2700Ω@100MHz -40℃~+125℃ 86mΩ 80V 2 2A SMD,9x7x4.8mm Common Mode Filters ROHS