  • ZAPD-900-5W-N+
ZAPD-900-5W-N+
advertisement
Manufacturer No:
ZAPD-900-5W-N+
Manufacturer:
Mini-Circuits
HK JDW NO:
4071-ZAPD-900-5W-N+
Package:
N-Type In-Line Module
Datasheet:
Description:
PWR DIV / N / ROHS
Purchasing and Inquiry
See Relate Datesheet
Step5Bar-code shipping tag
ZAPD-900-5W-N+
  • Package / Case
    N-Type In-Line Module
  • Mfr
    Mini-Circuits
  • Series
  • Size / Dimension
    2.000" L x 2.000" W x 0.780" H (50.80mm x 50.80mm x 19.81mm)
  • Frequency
    100 MHz ~ 900 MHz