  • ZHD-SCE-25.4-50-9
ZHD-SCE-25.4-50-9
advertisement
Manufacturer No:
ZHD-SCE-25.4-50-9
HK JDW NO:
798-ZHD-SCE-25.4-50-9
Package:
Datasheet:
ZHD-SCE-25.4-50-9
Description:
TE CONNECTIVITY / RAYCHEM ZHD-SCE-25.4-50-9 Wire Marker, 2:1, 25.4 mm, 25.4mm x 50mm, ZHD-SCE Series
Purchasing and Inquiry
See Relate Datesheet
Step5Bar-code shipping tag
ZHD-SCE-25.4-50-9
  • Type
    Parameter
    Select All
  • Factory Lead Time
    18 Weeks
  • Lifecycle Status
    ACTIVE (Last Updated: 1 day ago)
  • Material
    Polyolefin (PO), Diesel Resistant, Flame Retardant, Halogen Free, Irradiated
  • Operating Temperature
    -55°C~125°C
  • Packaging
    250 per Pkg
  • Series
    ZHD-SCE
  • Part Status
    Active
  • Moisture Sensitivity Level (MSL)
    1 (Unlimited)
  • Max Operating Temperature
    275°C
  • Min Operating Temperature
    -67°C
  • Color
    White
  • Wire/Cable Diameter
    21.5 mm
  • Label Size
    1.00 x 1.97 25.4mmx50.0mm