ZL50070GAC
ZL50070GAC
523-ZL50070GAC
484-BGA
484 Terminations256 Pin ZL50070 Telecom device1 Circuits
In Stock : 999
Share
Please send RFQ, we will respond immediately.
Product Details
Purchasing and Inquiry
ZL50070GAC Overview
A 484-BGA package saves space on a board.A Tray-packing method is used to pack telecommunications equipment.There is a type Surface Mount mount for this telecom circuit.1 circuits are used in this telecom IC .Telecom circuit is possible to increase efficiency by providing 1.71V~1.89V with a higher voltage.At -40°C~85°C, reliable performance can be achieved.Telecom switching is mounted in a Surface Mount-direction.Telecom switching configuration has 484 terminations.1.8V is its supply voltage.The telecom interface has 256 pins.The ZL50070 base part number can be used to find more related parts.The supply current of 500mA allows designers to have a great deal of flexibility.A 96-port is built into telecom product.
ZL50070GAC Features
Available in the 484-BGA package
Operating supply current of 500mA