  • ZWF-438-24CW
ZWF-438-24CW
advertisement
Manufacturer No:
ZWF-438-24CW
Manufacturer:
JKL Components Corp.
HK JDW NO:
412-ZWF-438-24CW
Package:
Datasheet:
ZWF-438-24CW
Description:
LED Lighting Fixtures ALUMILINE COOL WHITE 4.19W 6000K 358lm
Purchasing and Inquiry
See Relate Datesheet
Step5Bar-code shipping tag
ZWF-438-24CW
  • Type
    Parameter
    Select All
  • Factory Lead Time
    10 Weeks
  • Published
    2014
  • Series
    ALUMILINE® ZWF
  • Size / Dimension
    438.00mm Lx12.70mm W
  • Feature
    IP67
  • Part Status
    Active
  • Moisture Sensitivity Level (MSL)
    Not Applicable
  • Type
    LED Module
  • Color
    White, Cool
  • Configuration
    Linear Light Strip, Plug and Play
  • Current - Test
    173mA
  • CCT (K)
    6000K
  • Lens Type
    Flat
  • Temperature - Test
    25°C