  • ZWS-100BAF-24/CO2
ZWS-100BAF-24/CO2
advertisement
Manufacturer No:
ZWS-100BAF-24/CO2
Manufacturer:
TDK-Lambda
HK JDW NO:
778-ZWS-100BAF-24/CO2
Package:
Datasheet:
ZWS-100BAF-24/CO2
Description:
AC/DC Power Supply Single-OUT 24V 4.3A 103.2W 18-Pin
Purchasing and Inquiry
See Relate Datesheet
Step5Bar-code shipping tag
ZWS-100BAF-24/CO2
  • Type
    Parameter
    Select All
  • Product Weight (g)
    290
  • Part Status
    Active
  • Type
    Regulated
  • Style
    Open Frame
  • Pin Count
    18
  • Number of Outputs
    1
  • Output Type
    Fixed
  • Line Regulation
    96mV
  • Load Regulation
    150mV