  • 0603CS-R33XJLU
0603CS-R33XJLU
advertisement
Manufacturer No:
0603CS-R33XJLU
HK JDW NO:
3194-0603CS-R33XJLU
Package:
Datasheet:
0603CS-R33XJLU
Step5Bar-code shipping tag
0603CS-R33XJLU
  • Lifecycle Status
    ACTIVE (Last Updated: 6 hours ago)
    WRAPAROUND
  • Weight
    2.012816mg
  • Tolerance
    5%
  • Max Operating Temperature
    125°C
  • Min Operating Temperature
    -40°C
  • Current Rating
    100mA
  • Reference Standard
    AEC-Q200
  • Case Code (Metric)
    1608
  • Case Code (Imperial)
    0603
  • Inductance
    330 nH
  • Test Frequency
    100MHz
  • Max DC Current
    100mA
  • Frequency - Self Resonant
    900MHz
    DUAL ENDED
  • Quality Factor-Min (at L-nom)
    25
  • Q Factor
    25
  • DC Resistance (DCR) - Parallel
    3.89Ohm
  • Inductance Tolerance
    5%
  • Inductance-Nom (L)
    0.33 µH
  • Height
    1.02mm
  • Length
    1.8mm
  • Width
    1.12mm