  • 095-850-189M075
095-850-189M075
advertisement
Manufacturer No:
095-850-189M075
HK JDW NO:
43-095-850-189M075
Package:
Datasheet:
095-850-189M075
Description:
CBL ASSY HD-BNC PLUG 29.53"
Step5Bar-code shipping tag
095-850-189M075
    Select All
  • Factory Lead Time
    9 Weeks
  • Operating Temperature
    -20°C~75°C
  • Published
    2017
  • Moisture Sensitivity Level (MSL)
    Not Applicable
  • Color
    Black
  • Style
    BNC to HD-BNC
  • Cable Type
    Belden 4855R
  • Impedance
    75Ohms
  • Cable Length
    750mm
  • Frequency (Max)
    12GHz
  • 1st Connector
    BNC Male Plug
  • 2nd Connector
    HD-BNC Male Plug
  • Length
    29.53 750.00mm