  • 100R16-152B
100R16-152B
advertisement
Manufacturer No:
100R16-152B
HK JDW NO:
581-100R16-152B
Package:
Datasheet:
100R16-152B
Description:
CABLE FFC 16POS 1.00MM 5.98"
Step5Bar-code shipping tag
100R16-152B
  • Number of Pins
    16
  • Published
    2004
  • Moisture Sensitivity Level (MSL)
    Not Applicable
  • Pitch
    0.039 1.00mm
  • Number of Conductors
    16
  • Length
    5.984 152.00mm
  • Length - Exposed Ends
    0.140 3.56mm