  • 100R9-152B
100R9-152B
advertisement
Manufacturer No:
100R9-152B
Manufacturer:
Parlex USA LLC
HK JDW NO:
581-100R9-152B
Package:
Datasheet:
100R9-152B
Description:
CABLE FFC 9POS 1.00MM 5.98"
Purchasing and Inquiry
See Relate Datesheet
Step5Bar-code shipping tag
100R9-152B
  • Factory Lead Time
    6 Weeks
  • Number of Pins
    9
  • Published
    2012
  • Moisture Sensitivity Level (MSL)
    1 (Unlimited)
  • Pitch
    0.039 1.00mm
  • Number of Conductors
    9
  • Termination Style
    Top on Both Sides, Backers on Both Sides
  • Cable Type
    FFC, FPC
  • Wire/Cable Type
    Flat Flex
  • Length
    5.984 152.00mm
  • Length - Exposed Ends
    0.140 3.56mm