  • 105K250RA6-FA
105K250RA6-FA
advertisement
Manufacturer No:
105K250RA6-FA
Manufacturer:
Pancon
HK JDW NO:
4258-105K250RA6-FA
Package:
Radial
Datasheet:
Description:
1μF Film Capacitor 10% Radial
Quantity:
In Stock : 14932
Step5Bar-code shipping tag
105K250RA6-FA
  • Package / Case
    Radial
  • Tolerance
    10%
  • Voltage - Rated
    250V
  • Capacitance
    1μF
  • Lead Pitch
    15mm