  • 1092QC6-125VAC
1092QC6-125VAC
advertisement
Manufacturer No:
1092QC6-125VAC
HK JDW NO:
894-1092QC6-125VAC
Package:
Datasheet:
1092QC6-125VAC
Description:
PMI RND .5" LED 125VAC TAB HI-HA
Step5Bar-code shipping tag
1092QC6-125VAC
  • Published
    2018
  • Moisture Sensitivity Level (MSL)
    Not Applicable
  • Termination Style
    Quick Connect - 0.187 (4.7mm)
  • Panel Cutout Dimensions
    0.50 (12.70mm)
  • Voltage
    125V
  • Current
    25mA