  • 1206N122K500CT
1206N122K500CT
advertisement
Manufacturer No:
1206N122K500CT
HK JDW NO:
17862-1206N122K500CT
Package:
Datasheet:
Description:
Ceramic Capacitor, Multilayer, Ceramic, 50V, 10% +Tol, 10% -Tol, C0G, 30ppm/Cel TC, 0.0012uF, Surface Mount, 1206, CHIP