  • 145101-01-M0.50
145101-01-M0.50
advertisement
Manufacturer No:
145101-01-M0.50
Manufacturer:
Amphenol RF
HK JDW NO:
43-145101-01-M0.50
Package:
SMB
Datasheet:
145101-01-M0.50
Description:
AMPHENOL CONNEX 145101-01-M0.50RF / Coaxial Cable Assembly, SMB Straight Plug, SMB Straight Plug, 19.69 ", 500 mm, Transparent
Purchasing and Inquiry
See Relate Datesheet
Step5Bar-code shipping tag
145101-01-M0.50
  • Type
    Parameter
    Select All
  • Factory Lead Time
    9 Weeks
  • Package / Case
    SMB
  • Feature
    Shielded
  • Part Status
    Active
  • Moisture Sensitivity Level (MSL)
    1 (Unlimited)
  • Termination
    Crimp
  • Connector Type
  • Color
    Clear
  • Gender
    Female to Female
  • Style
    SMB to SMB
  • Cable Type
    RG-316
  • Impedance
    50Ohm
  • Cable Length
    500mm
  • 1st Connector
    SMB Plug Female Socket
  • 2nd Connector
    SMB Plug Female Socket
  • Connector Type A
    Plug, SMB, Socket
  • Connector Type B
    Plug, SMB, Socket
  • Length
    19.69 500.00mm