  • 1545.N0750.18
1545.N0750.18
advertisement
Manufacturer No:
1545.N0750.18
HK JDW NO:
51-1545.N0750.18
Package:
Datasheet:
1545.N0750.18
Description:
CABLE GLAND 11-18MM 3/4NPT NYLON
Step5Bar-code shipping tag
1545.N0750.18
  • Moisture Sensitivity Level (MSL)
    Not Applicable
  • Thread Size
    3/4 NPT
  • Wire/Cable Diameter
    18.034 mm
  • Cable Diameter
    0.43 ~ 0.71 (11.0mm ~ 18.0mm)
  • Length
    11mm