  • 15KPA60A-HRA
15KPA60A-HRA
advertisement
Manufacturer No:
15KPA60A-HRA
HK JDW NO:
461-15KPA60A-HRA
Step5Bar-code shipping tag
15KPA60A-HRA
  • Factory Lead Time
    18 Weeks
  • Operating Temperature
    -55°C~175°C TA
  • Packaging
    Tape & Reel (TR)
  • Series
    15KPA-HRA
    Not Applicable
  • ECCN Code
    EAR99
  • Voltage - Breakdown (Min)
    67V
  • Power - Peak Pulse
    15000W 15kW
  • Current - Peak Pulse (10/1000μs)
    155A
  • Clamping Voltage
    97.4V
  • Peak Pulse Current
    155A
  • Reverse Standoff Voltage
    60V
  • Peak Pulse Power
    15kW