  • 2280S-32-6
2280S-32-6
advertisement
Manufacturer No:
2280S-32-6
Manufacturer:
Keithley
HK JDW NO:
17425-2280S-32-6
Package:
Datasheet:
Description:
Bench Top Power Supplies Programmable Single Channel DC Power Supply 32V 6A 192W