  • 2450BM08B0003T
2450BM08B0003T
advertisement
Manufacturer No:
2450BM08B0003T
Manufacturer:
Johanson Technology Inc.
HK JDW NO:
406-2450BM08B0003T
Package:
5-SMD, No Lead
Datasheet:
2450BM08B0003T
Description:
BALUN 2.4GHZ-2.5GHZ 50/50 5SMD
Purchasing and Inquiry
See Relate Datesheet
Step5Bar-code shipping tag
2450BM08B0003T
  • Type
    Parameter
    Select All
  • Factory Lead Time
    11 Weeks
  • Mount
    Surface Mount
  • Mounting Type
    Surface Mount
  • Package / Case
    5-SMD, No Lead
  • Packaging
    Tape & Reel (TR)
  • Published
    2015
  • Part Status
    Active
  • Moisture Sensitivity Level (MSL)
    1 (Unlimited)
  • Termination
    SMD/SMT
  • Max Operating Temperature
    105°C
  • Min Operating Temperature
    -40°C
  • Composition
    Ceramic
  • Reach Compliance Code
    unknown
  • Frequency
    2.45GHz
  • Impedance
    50Ohm
  • Frequency Range
    2.4GHz~2.5GHz
  • Insertion Loss (dB)
    1.82 dB
  • Insertion Loss (Max)
    1.8dB
  • Return Loss-Min
    14dB
  • Impedance - Unbalanced/Balanced
    50 / 50Ohm