  • 2450BP39D100CE
2450BP39D100CE
advertisement
Manufacturer No:
2450BP39D100CE
HK JDW NO:
406-2450BP39D100CE
Package:
1008 (2520 Metric), 4 PC Pad
Datasheet:
2450BP39D100CE
Description:
FILTER BANDPASS 2.4GHZ
Step5Bar-code shipping tag
2450BP39D100CE
    11 Weeks
  • Contact Plating
    Silver
  • Mount
  • Package / Case
    1008 (2520 Metric), 4 PC Pad
  • Number of Pins
    4
  • Published
    2005
  • Size / Dimension
    0.098Lx0.079W 2.50mmx2.00mm
  • Max Operating Temperature
    85°C
  • Min Operating Temperature
    -40°C
  • Frequency
    2.45GHz Center
  • Case Code (Metric)
    2520
  • Case Code (Imperial)
  • Number of Circuits
    1
  • Impedance
    50Ohm
  • Bandwidth
    100MHz
  • Filter Type
    Band Pass
  • Insertion Loss
    1.2dB
  • Insertion Loss (dB)
    1.2 dB
  • Height
    1.0414mm
  • Length
    2.4892mm
  • Width
    2.0066mm
  • Height (Max)
    0.041 1.05mm