  • 2450FB15M0001E
2450FB15M0001E
advertisement
Manufacturer No:
2450FB15M0001E
Manufacturer:
Johanson Technology Inc.
HK JDW NO:
406-2450FB15M0001E
Package:
0805 (2012 Metric), 8 PC Pad
Datasheet:
2450FB15M0001E
Description:
Signal Conditioning 2.45GHz BALUN/FILTER
Purchasing and Inquiry
See Relate Datesheet
Step5Bar-code shipping tag
2450FB15M0001E
    Select All
  • Mount
    Surface Mount
  • Mounting Type
    Surface Mount
  • Package / Case
    0805 (2012 Metric), 8 PC Pad
  • Packaging
    Tape & Reel (TR)
  • Published
    2009
  • Part Status
    Obsolete
  • Moisture Sensitivity Level (MSL)
    1 (Unlimited)
  • Termination
    SMD/SMT
  • Max Operating Temperature
    85°C
  • Min Operating Temperature
    -40°C
  • Composition
    Ceramic
  • Frequency
    2.45GHz
  • Case Code (Metric)
    2012
  • Case Code (Imperial)
  • Impedance
    50Ohm
  • Frequency Range
    2.4GHz~2.5GHz