  • 25T0135-60P
25T0135-60P
advertisement
Manufacturer No:
25T0135-60P
HK JDW NO:
449-25T0135-60P
Package:
Datasheet:
Description:
FERRITE CORE TOROID 3.45MM OD
Purchasing and Inquiry
See Relate Datesheet
Step5Bar-code shipping tag
25T0135-60P
  • Type
    Parameter
    Select All
  • Factory Lead Time
    12 Weeks
  • Material
    25
  • Tolerance
    ±30%
  • Part Status
    Active
  • Moisture Sensitivity Level (MSL)
    Not Applicable
  • Finish
    Parylene
  • Core Type
    Toroid
  • Gap
    Ungapped
  • Effective Area (Ae) mm2
    1.214
  • Effective Length (le) mm
    7.619
  • Effective Magnetic Volume (Ve) mm3
  • Core Factor (ΣI/A) mm1
  • Initial Permeability (μi)
    125
  • Inductance Factor (Al)
    25nH
  • Diameter
    3.56mm
  • Height
    1.52mm