  • 3023-D-N-700
3023-D-N-700
advertisement
Manufacturer No:
3023-D-N-700
HK JDW NO:
468-3023-D-N-700
Quantity:
In Stock : 10499
Step5Bar-code shipping tag
3023-D-N-700
  • Operating Temperature
    -40°C~80°C
  • Published
    2013
  • Size / Dimension
    0.827Lx0.827W 21.00mmx21.00mm
  • Max Operating Temperature
    80°C
  • Min Operating Temperature
    -40°C
  • Power (Watts)
    22W
  • Max Power Dissipation
    22W
  • Efficiency
    95%
  • Voltage - Input (Max)
    32V
  • Max Output Current
    700mA
  • Voltage - Input (Min)
    5V
  • Current - Output (Max)
    700mA
  • Voltage - Output
    32V Max
  • Min Input Voltage
    5V
  • Max Input Voltage
    32V
  • Length
    21.0058mm
  • Width
    21.0058mm