  • 3186BA611T150BPA1
3186BA611T150BPA1
advertisement
Manufacturer No:
3186BA611T150BPA1
HK JDW NO:
192-3186BA611T150BPA1
Description:
610μF Capacitor 50% Bulk 12.7mm Aluminum
Step5Bar-code shipping tag
3186BA611T150BPA1
  • Tolerance
    50%
  • Max Operating Temperature
    85°C
  • Min Operating Temperature
    -40°C
  • Capacitance
    610μF
  • Voltage - Rated DC
    150V
  • Lead Pitch
    12.7mm
  • Test Frequency
    120Hz
  • Diameter
    34.9mm
  • Length
    54mm