  • 3269P-ES2-201G
3269P-ES2-201G
advertisement
Manufacturer No:
3269P-ES2-201G
HK JDW NO:
103-3269P-ES2-201G
Package:
Datasheet:
3269P-ES2-201G
Description:
TRIMMER 200 OHM 0.25W GW SIDE
Step5Bar-code shipping tag
3269P-ES2-201G
  • Factory Lead Time
    9 Weeks
  • Packaging
    Tape & Reel (TR)
  • Published
    2012
  • Size / Dimension
    Rectangular - 0.250 x 0.170 Face x 0.205 H 6.35mmx4.32mmx5.21mm
  • Tolerance
    ±10%
  • Temperature Coefficient
    ±100ppm/°C
  • Resistance
    200Ohms
  • Power (Watts)
    0.25W 1/4W
  • Max Power Dissipation
    250mW
  • Height
    5.207mm