  • 3309W-1-222
3309W-1-222
advertisement
Manufacturer No:
3309W-1-222
HK JDW NO:
103-3309W-1-222
Step5Bar-code shipping tag
3309W-1-222
    Select All
  • Mount
    Through Hole
  • Packaging
    Bulk
  • Tolerance
    25%
  • Termination
    PC Pins
  • Temperature Coefficient
    250 ppm/°C
  • Resistance
    2.2kOhm
  • Composition
    Cermet
  • Power Dissipation-Max
    500mW
  • Number of Turns
    1
  • Height
    12.4968mm
  • RoHS Status
    RoHS Compliant
Hot Sales in Thermal
JC22S 1K 0.5%
JC22S 1K 0.5%
JC22S 1K 0.5%