  • 334K400CS6G
334K400CS6G
advertisement
Manufacturer No:
334K400CS6G
HK JDW NO:
192-334K400CS6G
Package:
Datasheet:
Description:
CS6 Series 400 V 0.33 uF ±10 % SMT Metallized Polyester Capstick? Capacitor