  • 3386P-EY5-202LF
3386P-EY5-202LF
advertisement
Manufacturer No:
3386P-EY5-202LF
HK JDW NO:
103-3386P-EY5-202LF
Step5Bar-code shipping tag
3386P-EY5-202LF
  • Published
    2016
  • Size / Dimension
    Square - 0.375 x 0.375 Face x 0.190 H 9.53mmx9.53mmx4.83mm
  • Tolerance
    ±10%
  • Temperature Coefficient
    ±100ppm/°C
  • Resistance
    2kOhms
  • Power (Watts)
    0.5W 1/2W
  • Adjustment Type
    Top Adjustment
  • Height
    9.525mm
  • Length
    9.525mm
  • Width
    4.826mm