  • 33RH16X17X9
33RH16X17X9
advertisement
Manufacturer No:
33RH16X17X9
HK JDW NO:
3958-33RH16X17X9
Step5Bar-code shipping tag
33RH16X17X9
    External
  • Published
    2001
  • Height
    17mm
  • Length
    17mm
  • Diameter - Outside
    16.9 mm
  • Diameter - Inside
    9 mm