  • 33T0157-900
33T0157-900
advertisement
Manufacturer No:
33T0157-900
HK JDW NO:
449-33T0157-900
Package:
Datasheet:
Description:
NFCC,NEWTRANSFORMFERRITE
Purchasing and Inquiry
See Relate Datesheet
Step5Bar-code shipping tag
33T0157-900
  • Type
    Parameter
    Select All
  • Supplier Device Package
  • Material
    33
  • Mfr
    Laird-Signal Integrity Products
  • Series
  • Tolerance
    ±30%
  • Finish
    Uncoated
  • Core Type
    Toroid
  • Gap
    Ungapped
  • Initial Permeability (μi)
    2300
  • Inductance Factor (Al)
    2.172 μH
  • Diameter
    0.157" (4.00mm)
  • Height
    0.270" (6.85mm)