  • 350233KJT
350233KJT
advertisement
Manufacturer No:
350233KJT
HK JDW NO:
792-350233KJT
Package:
2010 (5025 Metric)
Datasheet:
350233KJT
Description:
3502, CGS Series, Thick Film, 33kOhm, 2W, ±5%, -55°C~155°C
Quantity:
In Stock : 2342
Purchasing and Inquiry
See Relate Datesheet
Step5Bar-code shipping tag
350233KJT
  • Factory Lead Time
    21 Weeks
  • Package / Case
    2010 (5025 Metric)
  • Operating Temperature
    -55°C~155°C
  • Packaging
    Tape & Reel (TR)
  • Series
    3502, CGS
  • Size / Dimension
    0.197Lx0.098W 5.00mmx2.50mm
  • Tolerance
    ±5%
  • Moisture Sensitivity Level (MSL)
    1 (Unlimited)
  • Number of Terminations
    2
  • Temperature Coefficient
    ±100ppm/°C
  • Resistance
    33kOhm
  • Composition
    Thick Film
  • Power (Watts)
    2W
  • Height Seated (Max)
    0.047 1.20mm